Neden Biz

Pointo işinize değer kazandırır!

Geleneksel organizasyon süreçlerinde ısrarcı olmak, zaman ve maliyet kaybına neden olur. Hem rekabet gücünü korumak hem de yeniliklere adapte olmak, marka değeri açısından da kurumlara avantaj sunar.

Verimlilik, esneklik, karlılık.

Pointo, iş süreçlerini daha verimli hale getirecek yazılımlar geliştirir ve işletmelerin yeniliklere entegre olmasını sağlar. Böylece; verimli, güvenli, hızlı, esnek ve yenilikçi bir reflekse dönüşmeleri için gereken teknolojik altyapı tamamlanır.

Bize Ulaşın

Fikirleriniz alınır

Pointo, tatmin edici çözümleri geliştirmeden önce müşteri talep ve ihtiyacını detaylandırır. Uzman ekip tarafından yapılan görüşmelerle ihtiyacı şekillendirir.

İş süreçleri analiz edilir

Pointo, iş süreçlerini analiz eder ve nerelerde iyileşme yapılacağına dair rapor hazırlar. Daha verimli, esnek ve hızlı organizasyon için gereken yazılım ihtiyacını belirler.

Yol haritası belirlenir

Pointo, analiz çalışmalarından sonra iş süreçlerini iyileştirici ve verimli hale dönüştürücü çalışma planı hazırlar.

NELER YAPIYORUZ

Pointo, ihtiyacınız olanı size sunar. İş süreçlerini verimli kılmak ve karlılığınızı artırmak için üstün standartlara sahip yazılım çözümleri, robotik ve endüstri 4.0 projeleri, dijital dönüşümler yaşatacak yenilikçi çalışmalarla iş verimliliğini artıran çözümleri bir araya getirir.

WEB UYGULAMALARI

WINDOWS UYGULAMALARI

ROBOTİK

ENDÜSTRİ 4.0

DİJİTAL ÇÖZÜMLER

MOBİL UYGULAMALAR

SERTİFİKALAR

ISO 9001:2015

Pointo, tüm operasyonlarda kaliteyi sürekli izlemenize ve yönetmenize yardımcı olacak kalite yönetim sistemi olan ISO 9001: 2015 sertifikasına layık görülmüştür. Dünyanın en yaygın kalite yönetim standardı olan ISO 9001, kuruluşların hizmet ve performans yönetimi konusunda kalitelerini artırmaya ve süreklilik sağlanmasına olanak tanımaktadır.

ISO/IEC 27001:2013

Pointo, kurumların bilgi varlıklarını güvenli yöntemlerle korumalarına yardımcı olan Uluslararası kabul görmüş ISO / IEC 27001 sertifikasına layık görülmüştür. Sistem tüm mali ve gizli bilgileri daha etkin korumanıza, izinsiz ve yasa dışı yollardan erişilme olasılığını en aza indirmenize imkan vermektedir.